Neli korda nädalas on Raadio 2 eetris “Agenda” - Eesti kõigelaiakaliibrilisem raadiosaade, mis mahutab kahe tunni sisse niilaste kokaraamatu lahkamise kui ka olukorra Süürias. Kõige kuumemadsündmused toob kuulajateni EevaEsse (27).

Ärge laske end Eeva haldjasoengust ja mahedast häälest eksitada– kui tarvis, tulistab ta intrigeerivaid küsimusi ega pelga ka iseteravates eksperimentides osaleda.

“Ma päris kindlasti ei osanud oma praegust ametit keskkoolisette näha, kuid pärast esimesi kokkupuuteid ajakirjanikutöögatekkis äratundmine, et see on mu kutsumus,” räägib raadiohääl.“Olen täheldanud, et kõige ägedamad väljakutsed jõuavad minuniootamatult. Nii oli ka R2-ga. Aasta oli 2013 ja olin parajastispordiklubis, kui ühtäkki tuli telefonikõne Heidy Purgalt. Juttpolnud pikk. Paar nädalat hiljem olin juba eetris.” Enne raadiottöötas Eeva aasta AKs, seega päris tundmatus kohas ta vette eihüpanud. “Nüüd pean end kahepaikseks – kord raadios, kord teles.Raadiotöö hoiab väga heas eetrivormis: kiire reageeringu ja improtrenn toimub iga päev.”

Töö värvikaimate hetkedena meenuvad esimesena eetriapsud.“Näiteks SEB panga asemel on üle huulte tulnud Esse pank ningElroni juht Andrus Ossip on muutunud intervjuu lõpus kogemataAndrus Ansipiks. Olen raadio otse-eetris ka mitmeid väljakutseidvastu võtnud: habanero tšillit söönud, kaks minutit toenglamanguspüsinud ja kodakondsuseksamit teinud. Teletööst on elavalt meelesIisraeli naissõduritega Egiptuse piiri ääres füüsilise võimekusetesti tegemine ja Indias meie laevakaitsjaid kinni hoidva vanglaterritooriumil salaja filmimine. Nendel kordadel oleks pulsivööpidanud küll küljes olema!”