annestiil@kirjastus.ee
või kommenteeri
www.facebook.com/annestiil

Naised

Mind köidavad kõige rohkem persoonilood. Seekordses numbris jäid silma Liisi Koiksoni, Anu Samarüütli ja Lenna Kuurmaa lood. Lohutav oli lugeda, et ka Liisil (nagu meil kõigil) esineb koopaperioode. Põnev oli tutvuda (moe)kunstnik Anu Samarüütli professionaalse kujunemise looga. Kosutavalt mõjus Lenna lihtne ja helge vaade elule ja olule.

Liisa

Elevus

Eriti mõnus on see varahommikune ärevus, kui on värsket ajakirja oodata ja siis lähed enne laste ärkamist postkasti piiluma, et äkki juba… ja seal ta ongi, uhiuus Anne & Stiil. Nüüd võib juba kindlalt öelda, et kolumnist Liina on tõeline pärl! Milline laheda ütlemisega ja humoorikas nelja lapse ema – suurepärane eeskuju, sellist tahaks endalegi kohe sõbrannaks või vähemalt naabrinaiseks! Hea on lugeda positiivsetest inimestest, kes suudavad enda üle naerda ja elu huumoriga võtta.

Väga meeldis suhtelugu “Kaks kanget käsikäes” – see on nii nauditav, kui mehes on piisavalt enesekindlust, et lasta oma ilusal, tublil ja targal naisel särada ning ennast teostada. Õnnelikud mehed, kes oma naiste üle uhked on. Oleks selliseid arukaid ja asjalikke peresid vaid rohkem, kus üksteist toetatakse ja mõistetakse.

Kurb oli aga lugeda kolme naise keerulistest suhetest oma emadega. Kui oluline on hea ja armastav läbisaamine vanematega ja milliseid konarusi sillutab eluteele tõrjumine, mõistavad vaid need, kes ise vanemate tingimusteta armastusest ilma jäänud. Õnnelikud on naised, kellel on oma ema näol hingesugulane, tugi ja sõbranna. Ilmselt ongi lihtsam leppida ja andestada kui loota, et äkki ta ühel päeval muutub. Aitäh, et seda teemat puudutasite!

Heidi

Tervislikult!

Maikuu number puudutas mind teisiti. Kuna on emadepäev ja minu elus alles teist korda, siis mõtestan kogu seda aega teistmoodi. Aus artikkel Lennast oli siiras ning julgustav – kõigil noortel emadel on selliseid tõuse ja mõõnasid, oleme ühtemoodi tavalised ja omamoodi erilised.

Maria

Tervem, rohelisem

Väga kasulik lugemine oli sellest, kuidas targalt süüa – mida koos süüa ja mida mitte, et näiteks raua imendumine oleks maksimaalne. Hea on meelde jätta, et näiteks kohvi ei maksa siis juua. Alati loen läbi eksperimendid, kui keegi järgib dieeti või loobub millegi tarbimisest. Rohelise eluviisi artikkel andis häid ideid, mida ka ise järgida. Seekordne ajakiri oli väga inspireeriv, sai häid mõtteid ja ideid, mida ka ise edaspidi proovida ja oma valikute tegemisel meeles pidada.

Heili

Julgust!

Oh kuidas ma ootan seda hetke, kui olen just saanud uue ajakirja kätte ning saan end mugavalt diivanil sisse sättida ja lugema asuda. Lugemist jagub! Maikuu numbris oli minu jaoks kõige paeluvam “Kas sina julged elada?”. Hea on lugeda teiste elumuutuste kogemustest, see julgustab ka end ikka vaatamata raskustele oma unistusi püüdma ja elu ette paisatud seiklustele jah ütlema.

Jaanika

Aitas otsustada

Nii tore, et vahepeal külalispeatoimetajaid kaasatakse, nagu mainumbris Heidy Purga. Ei tea, kas see tuli nüüd lihtsalt minu elus toimuvatest muutustest või millestki muust, aga Heidy sõnum, et Eesti naised on kõige kõigemad, kannustas mind tegema otsust, et nüüd on aeg iseendale mõelda. Seitse aastat kodus lastega tegeletud, kõik see aeg toetatud abikaasa karjääri, ja nüüd see
muutub – ma lähen tööle! Lenna ütles, et loodus on tema parim tasuta ravi ning mulle tundub, et tööleminek on minu jaoks parim “ravi” ja seda positiivses mõttes. Aitäh suurepärase motivatsiooniajakirja eest!

Kristiina

Riskime!

Nautisin käesolevat suvekuulutajat kaanest kaaneni. Ostma ajendas mind pealkiri “Naised, kes julgesid riskida”. Hakkasin mõtlema, kui palju me tegelikult riskime. Kui palju mina riskin ja kui palju riskida julgen? Miks see nii on? Salamisi olen alati imetlenud sõbrannasid, kes pea ees uude töökohta hüpanud või ülepeakaela esmapilgul valesse mehesse armudes riskinud sellega, et tema ongi lõpuks see õige (jah, nii on juhtunud!). Need on lood, mis mind alati on liigutanud, aga kahjuks olen ise pigem seda tüüpi, kes uuenduslike ja hirmutavate olukordade tekkides etteruttavalt “eeeeei!” hõikab, ise sisimas tegelikult tahtes veidi ka “jah!” karjuda.

Võtsin loost kaasa lause: “Kui sa midagi tahad, siis tee nii, et see täituks!” Nüüdsest luban olla iga päev veidikene julgem!

Tiina

Läks loosi

Leidsin oma 8aastase poja koolikotist Anne & Stiili ajakirja. Minu suurt imestust nähes seletas laps, et nad teevad koolis emadepäevakaarti. Kaardile tuleb kleepida võimalikult palju asju, mis ema huvitavad. Laps siis rääkis mulle säravate silmadega, et kuna ta näeb mind pidevalt seda ajakirja lugemas, siis see tulebki kõige täiega kaardile kleepida!

Kaisa

Pilk kuvandi taha

Ka sel korral lugesin esimesena läbi kaane­staari loo. Nii tore on rohkem teada saada neist inimestest, kes meile oma muusika või muu kunsti kaudu justkui tuttavad juba on, ja näha tõelist inimest kuvandi taga. Loomulikult saab terve ajakiri kaanest kaaneni läbi loetud!

Katrin

Anna teada, mida sa Anne & Stiili juuninumbrist arvad. Kirjuta meile aadressil annestiil@kirjastus.ee või kommenteeri facebook.com/annestiil.

15. juuniks saabunud kirjade ja kommentaaride autorite vahel loosime välja Prada parfüümid Candy Gloss (80 ml EdT 97.-) ja Luna Rossa Carbon (100 ml EdT 91.-).

Mai auhinna, Iittala vaasi ja küünlahoidjad, võitis Jaanika Hain.

Prada Candy Gloss on mitmekihiline naiselik parfüüm, mille lipukirjaks “rohkem on rohkem”. See on plahvatuslike aroomide tulevärk, mille algpunktiks ja südameks on magus põhjanoot (muskus ja mandel) ja tipus kirgas kirss, apelsiniõite nüansid annavad parfüümile erilise kerguse.

Prada Luna Rossa Carboni meesteparfüümi tugevalt mineraalsele alatoonile vastandub puhta vee kirkus. Prada Luna Rossa Carbon on jõulisem tugevamastki kaljust, samal ajal siiski õhuliselt värske.