Naiselik

Aprilli ajakirja esikaas oli kevadiselt värske ja Tiina Tauraite on nii mõnusalt naiselik, et ajakiri seisab siiani mu elutoalaual nagu sisustuselement. Mitmed lood olid väga põnevad ja meelitasid kohe lugema, näiteks artikkel beebipillidest. Liina Pulgese kolumni ootasin samuti ning ei pidanud taas kord pettuma. Ta kirjutab nii kaasahaaravalt, et ootan juba jälle uue numbri ilmumist!

Kati

Vürtsikas

Aprillinumbris oli natuke enam vürtsikust kui muidu. Tore oli lugeda Tiina Tauraite tšillirikkast maailmast ja uute toodete katsetamisest. Imetlen inimesi, kes oskavad nii innukalt tegeleda põhikutsumuse kõrvalt veel laiahaardeliste hobidega. Minu imetluse pälvis ka Stig Rästa kolumn, kus ta kirjeldas ausalt oma elumuutust pärast väikese lapse sündi – kuidas ta kaasnevatesse muutustesse nii elutervelt suhtus. Muutused võivad olla keerulised, aga nendega toimetulek viib meid edasi.

Kadri

Stressist vabaks

Kõige huvitavam artikkel oli stressist pääsemise lugu. Kuna töötan koolis õpetajana, olen kogu aeg stressis ja kui organism on stressis, siis kevad ei ole üldse kevad – on ainult päevad, mis lähevad järjest edasi. Aitäh hea ja kasuliku numbri eest!

Arina