“Üldiselt pole ma oma keha teemal väga üle mõelnud. Keha ja hügieeni eest hoolitsemine peaks olema sama loomulik kui iga­päevane hammaste pese­mine. Selle juurde kuulub tervislik toitumine ja regulaarne liiku­mine. Minu jaoks on paar-kolm korda nädalas trennis käimine kvaliteetaeg iseendale. Lemmik-­grupitreening on keha ja vaimu tasakaalustav body­balance, aga ka vesiaeroobika. Talvel armastan igal võimalusel lumelauaga sõita. Külma ja pimedat aega ning halba enese­tunnet aitab maandada elav tuli – minu kodus põleb iga päev rohkesti küünlaid ja kamin.

Olen loomult uudishimulik natuur, kellele meeldib panna end proovile, katsetada oma piire, võtta elult, mis võtta annab. Et kogeda uusi olukordi, peab julgema tulla välja mugavustsoonist. Sammude tegemine muutuste suunas on rikastav ja arendav, niiviisi õpin end paremini tundma, mis teeb mind enda jaoks huvitavamaks ning enese suhtes kindlamaks. Nõustun Oscar Wilde’i tähelepanekuga, et elada elu on üks harul­dasemaid oskusi siin maailmas, enamik inimesi lihtsalt eksis­teerib. Olen jõudnud järel­dusele, et pole mõtet nutta taga seda, mida pole, ja muretseda selle üle, mis tulemata. Nau­tima ja hoidma peaks siin ja praegu seda, mis juba olemas on – võtme­inimesed, lemmik­tegevused, tervis, tänane päev, elu täis võimalusi. Pean oma põne­vaimaks saavutuseks kaht imelist last – poeg Sanders saab märtsis kümne-, tütar Stella kahe­aastaseks. Arvan, et laste saamine ei tohiks olla vaban­dus, et oma keha unarusse jätta. Kõik on kinni suhtu­mises. Minu hing on noor, mis väljendub ka minu olekus ja välimuses. Riie­tama ei peaks vanust, vaid suhtumist ise­endasse.

Viimase 15 aasta jooksul olen isikliku modelli­agentuuri Living Models kau­du puutunud kokku sadade teis­me­liste tütarlastega ja tähele pannud mustreid, mis kipuvad korduma. Ükskõik kui kaunid on need neiud, siiski lööb tund­likus murdeeas välja palju ebakindlust, mida meie üle­tarbimist soodustav ja võltsilu imetlev ühiskond paraku iga päev toidab. Auto­maatselt võrrel­dakse end teistega, ollakse enesekriitilised, tahe­takse oma välimust muuta, olla keegi teine.