Armastatuim telepere

Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan suunduvad sel korral Iraani avastama Kanal 2 tõsielusarjas “Meie aasta Iraanis. Siberi, Hiina ja Austraalia järel pakub Iraan perele sootuks erinevat kultuurilist elamust koos oma kombestiku ja tavadega. Nüüd juba koolipoisteks sirgunud Andres ja Kristjan saavad aga uue kogemuse koduõppe näol, mis seab terve pere uute väljakutsete ette.

Püstija­la­huumor

Kolm stand-up-koomikut – Tigran GevorkjanMattias Naan ja Kaarel Nõmmik – astuvad esmakordselt Apollo kino lavale. Teemadevalik tuleb lai, sest tähelepanelike inimestena on nad aastate jooksul vaadelnud maailma eri nurkade alt ja soovivad nüüd oma uurimistöö tulemused publikuni tuua. Teravalt, naljakalt ja tsenseerimata!

Kuu raamatud

Maailma krimikirjanduse maastiku on vallutanud A. J. Finn ja tema raamat “Naine aknal, mida kiidavad taevani nii Stephen King kui ka Gillian Flynn (“Kadunud”). Raamat algab kummastava aeglusega… Peategelane Anna Fox põeb trauma tekitatud rasket agorafoobiat, ei julge kodunt välja minna ning näeb maailma nii palju, kui naabrite aknaid piiludes näha on. Aga ühel hetkel satub ta sel moel millegi kohutava tunnistajaks.

Kes on juba näinud seriaali “Suured väikesed valed, peaosas Reese Witherspoon ja Nicole Kidman, teavad, mida sellelt loolt oodata. Liane Moriarty romaani keskmes on üks algkool, ja eriti seal õppivate laste emad – nii lahutatud, vägivaldses suhtes, töönarkomaanid kui ka kõik teised. See on romaan ohtlikest pisivaledest, mida räägitakse selleks, et lihtsalt ellu jääda.