Viimasel ajal on Karl-Erik suurele lavale astunud üsna sageli. 2017. aasta det­sembris andis ta Saku suurhallis oma karjääri seni võimsaima kontserdi ning jaanuaris juhatas Inesega samas kohas Eesti Muusika­auhindade galat. “Inimene harjub kahjuks või õnneks kõigega. Ka neli korda kuus Saku Suurhallis esinemisega võib ära harjuda,” muigab ta. “Tuleks aga kogemus meeles hoida ja selle eest tänulik olla. Peatun valgus­foori taga ja mõtlen: mega, et saan kuttidega ajada oma bändiasja.”

Esimese saatejuhtimise kogemuse sai Karl-Erik aastal 2013, kui juhtis Liis Lemsaluga Maxima Tulevikutalenti. Sestsaati on kohalikud produtsendid teda kutsunud küll saateid, küll pidulikke õhtuid juhtima. Superstaarisaate juhiks kutsumine tuli Karl-Eriku sõnutsi siiski nagu pauk luuavarrest. “Otse-eeter on väheste jaoks põhitöö. On olnud au ühe varbaga seda maailma natuke kombata,” mainib ta. “Need saated on kuulunud minu kompetentsi ehk muusikasse; näiteks loodussaadet ma juhtida ei oskaks.”

Esimene superstaarisaade läks eetrisse juba veebruaris. Järgneva poole aasta jooksul hakkab Karl-Erik end jagama muusikategemise ja saate­juhtimise vahel, esimene jääb ikka põhitegevuseks ja teine põnevaks hobiks. Õnneks ei lasu saatejuhil vastutust kellegi lauljateed lõpetada. Karl-Erik rõõmustab, et võib kõiki julgustada hea sõnaga.