Mitut selfit on ideaalse pildi jaoks vaja?

Mitu endlit sa teed, enne kui leiad sobiva, mida sotsiaalmeediasse postitada? Vaimse tervise keskus Florida House Experience viis USAs läbi uuringu, mille kohaselt 48% naistest ja 58% meestest teeb enne postitamist 2–5 selfit, 28% naistest ja 13% meestest valib 6–10 pildi hulgast ning ainult 5% naistest ja 16% meestest rahuldub kõige esimese klõpsuga.

Emojide valik laieneb

Kes suudaks sotsiaalmeediat kasutades pikto­gramme vältida? Kirjavahemärkidest moodustatud emotikonid on ammu asendunud mitmekülgsemate emojidega, mis võimaldavad näidata lisaks sadakonnale emotsioonile paljut muudki, alates toitudest kuni transpordivahenditeni. Ometigi tunneme vahel, et mõni esmatähtis ikoon on valikust puudu. Õnneks lisandub sel aastal 157 uut emojit, nii et koguarv paisub 2823ni! Tulekul on näiteks punapea, sääsk, tassikook, seep ja kaisukaru.

Äpisoovitus

I Love Hue on erakordselt lõõgastav puslemäng, kus tuleb eri värvi ruudukesed ritta panna, et tulemuseks oleks ühtlane toonide üleminek. Ajapiirangut ega elusid ei ole, nii et igaüks saab mängida oma tempos. Ideaalne ajaviide neile, kellel on värvide peale terav silm ja kellele meeldib asju värvuse järgi organiseerida.