Uus trend: insta­poodlemine

Peagi hakkame Instagramis kulutama peale aja ka raha. Näiteks Victoria’s Secreti kontol saab juba praegu meeldivat toodet nähes selle paari klõpsuga ostukorvi tõsta. Võid olla kindel, et sama funktsiooni võtavad peagi kasutusele ka paljud muud brändid. Ja meie arvasime, et veebišoppamine on niigi lihtsaks tehtud!

Tunne teemaviiteid

Eelmisel sügisel lahvatas sotsiaalmeedias ülemaailmne kampaania #metoo ja selle eestikeelne versioon #minaka, kus seksuaalset ahistamist või rünnakut kogenud isikud jagasid oma lugusid. See aitas avada nii mõnegi silmad, kes probleemi suurust ette ei kujutanud.

2018. aasta algas positiivse noodiga – 300 Hollywoodi naissoost tipptegijat panid aluse liikumisele Time’s Up, mille eesmärk on teha lõpp süstemaatilisele seksuaalsele ahistamisele Ameerika töökohtades. Osavõtjate hulgas on Reese Witherspoon, Emma Stone, Jennifer Lawrence, Emma Watson ja Natalie Portman. Üks algatuse peaeesmärke on õiguskaitsefond vähem varakate naiste aitamiseks kohtukulude tasumisel: esimese nädalaga õnnestus sinna koguda üle 15 miljoni dollari!