Iga rõivas peidab endas lugu. Anne & Stiiliga jagasid oma vastuvõtutualettide saamise lugusid need, kelle kleidid on läbi aastate üldsusele silma paistnud – riigikogu liige Heidy Purga, Tartu kunstimuuseumi direktor Signe Kivi, Eesti teenusmajanduse koja juht Evelyn Sepp, ajakirjanik Mai Palling, eesti.ee toimetaja Eda Allikmaa, moefotograaf Laura Nestor, tekstiilikunstnik Piret Kartus, kirjastaja Tiina Kaalep ja Tallinn Music Weeki peakorraldaja Helen Sildna.

Sinine

on olnud presidendi vastuvõtu populaarsemaid värvitoone läbi aegade. Mis tõstab ühe sinise kleidi esile teiste siniste seast? Me aimame, et õige on lasta sel värvil lihtsalt särada. Oluliseks saavad lõike lihtsus ja aksessuaaride vähesus.

Must

võib olla nii kaitsev kui ka müstiline. See värv võib muuta naise autoriteetseks, kuid sama kandja ka lihtsalt nahka panna. Musta peab taltsutama ja vormima – see on üks enim siluetti rõhutavaid värve. Musta tooni puhul mängib suurt rolli ka materjal. Võib suhtuda mänguliselt ja kasutada metallikdetaile või rõhuda eri materjalide kooslusele, nagu matt versus satään või läikiv lateks.