“Mulle meeldivad vastuolud ja varjun­did ini­mese iseloomus. Mitte kunagi ei ole ma tahtnud ennast lahter­dada, kas olen loov või ette­võtlik, võimukas või pehme, lõbus või asjalik. Miks mitte need kõik? Nagu töö ja vile koos. Ei ole tervislik end naisena maha suruda vaid sellepärast, et ühiskond võiks meid kastidesse paigutada. Naiselikkus ei ole vastand töökusele ega tõsiselt­võetavusele. Pole vahet, kas kannad seelikut, kleiti või üldse mitte midagi; rohkem tuleks keskenduda sisule. Sellest maailmavaatest lähtuvalt ongi loodud Tallinn Dolls. Mu ettevõtetes töötab praegu 36 inimest ja põhimõtteliselt olen nende ees “paljas” iga päev. Oma vigade eest ei saa peitu pugeda. Vigadest õppimine on arengu alus, ja ma kirglikult soovin areneda.

Kuigi “girl power” on mulle hingelähedane sõnum, oma nahale tätoveerituna ma seda ette ei kujuta. Mu mõtted on pidevas muutumises, kõigi jäädvustamiseks ei jätkuks lihtsalt kehapinda. Hindan pigem Tallinn Dollsi sloga­nitega pusasid. Mängime eesti keelega ja kantavaid sõnumeid on kerge vahetada. Mu lemmik­pusal on Keiti Vilmsilt pärit kalambuur “helgelt­nägija”. Tunnen, et see on väga minulik ja elus oluline oskus. Sooviksin ka Eestile enam helgeltnägijaid. Pange tähele, suurema naeratusega inimesed on parimad lahenduste leidjad! Meeskonnas ei tule keegi kaasa, kui minna mõnd murekohta kangutama nega­tiivse energiaga, küll aga saab heaga.

Magan hästi, näen palju une­nägusid. Uni ongi mu kaooti­lises elus vist kõige stabiilsem asi. Pingelistel aegadel, kui magan vähem, tuleb unevõlg suure intressiga tagasi maksta. Kaugemas plaanis ei tundu see just hea lahendus. Suur ilunipitaja ma ei ole. Mu hea enesetunne paistab kohe välja, samamoodi vilets. Ei ole veel leiutatud meiki, mis suudaks mu kehva enesetunnet katta. Küll saavad seda parandada trenn ja loodus, parimal juhul nende kooslus. Suusatan mägedes, mängin tennist, käin matka­mas. Kadrioru pargi metsi­kumas osas on suvel mõnus teha tunnine jooksutiir. Aeg iseenda mõtete seltsis võib panna alguse nii mõnelegi suuremale plaanile.