Tiina Kruus, peatoimetaja

Evelin Võigemasti ei tunta enam tänaval ära. Nüüd, kus ta on vahetanud harjumuspärase blondi tuka tükk maad tumedama vastu, astuvad tuttavad temast tere ütlemata mööda. Kuigi Evelin on brünetiks saanud filmirolli pärast, sobiks teisenenud juuksevärv klassikalisel moel tähistama tema elumuutust.

Kui juuksevärv on muudetav tunniga, siis elumuutuse – lahutuse – põhjused on sündinud palju pikema aja vältel. Tuntud inimese eraelu läheb korda paljudele, kes temast lugu peavad – meie enda toimetuseski räägiti vanaemast, kes näitlejate lahkuminekust kuuldes lausa nutma puhkes. See on uudis, mida ei taheta kuulda, kuid paratamatult tuleb sedalaadi teateid elus ikka ja jälle ette. Nii ongi oktoobrinumbri kaanelugu üsnagi erandlik – tavalise kõik-on-nii-hästi-jutu ja särava naeratuse asemel näeme ja loeme Evelinist, kes tunnistab ausalt, et elu praegune hetk on nukker ja keeruline. See tõdemus on päris – ja just seda poolt endast Evelin vahendabki. Aitäh!

Õnneks on sagedamini põhjust rääkida rõõmsatest muutustest – sellistest, mis elu paremaks teevad. Seekordses eksperimendirubriigis võtavad neli naist ette ühe tervisliku elumuudatuse ja mis kõige toredam – on tulemustest nii innustunud, et kavatsevad samal kursil ka jätkata. Ehk sellega lugejaidki inspireerides?

Heade muutuste uudiseid tuleb ka meie toimetusest. Äsja avasime uue veebilehe stiil.ee, kust leiab kõikvõimalikku värsket iluinfot, aitamaks tohutus ilumaailmas õiget suunda võtta.

Ainult häid muutusi!