Naudi elamist!

Olen alati imetlenud Merle Palmistet, kes kiirgab naiselikkust ja positiivsust, mis sütitavad ka minus endas tunded, et “lähen, olen, teen!“ Artikkel “Merle, täiesti tavaline iluikoon” pani mind palju mõtlema ja samas tundma, kui äge on olla naine. See lugu kutsus rohkem hindama meiega ja meie ümber toimuvat.

Pamela

Usu armastusse!

Mind puudutas väga portreelugu “5 naist, 5 tarkust”. Kõigist naistest õhkus nii palju positiivsust, headust ja armastust. Pean õigeks nende soovitusi kuulata oma südant, rõõmustada teiste heaolu üle ja alati armastada. Kui me kõik suudaksime nii elada, oleks palju vähem kadedust, kibestumust ja viha. Ka mina üritan olla parem ja tunda rõõmu nii elust kui ka väikestest asjadest!

Kätlin

Suhtle vaikusega

Väga sisukas ja ilus ajakiri, milles mind kõnetas kõige rohkem artikkel “Vaikuse kaja”. Olen tööl kurtide ja vaegkuuljatega kokku puutunud ning aastate jooksul aru saanud, kui hästi nad tegelikult huultelt lugeda oskavad. Julge kuulmispuudega inimestega suhelda, ära löö silmi maha! kui palju nad tegelikult oskavad huulte pealt lugeda siis, kui aeglaselt otsa vaadates rääkida ning kui midagi keerukamat on seletada vaja, siis on alati võimalik paber ja pliiats haarata. Julgust alati kõikidele suhtlemiseks ja mitte silmi maha lüüa!

Liina

Ajastu peegeldus

Väga tore rahvusliku hõnguga number on! Mulle meeldis eriti presidendi vastuvõtu kleitide ülevaade “Olid ajad, olid kleidid”. Lahe, et kleidid olid välja toodud värvide järgi ja koos seletusega, kuidas mingi värv meid mõjutab.

Köögitoimetaja kilu-leiva­salatit kavatsen 24. veebruaril ka oma sõpradele serveerida!

Liis

Kasulik laisklemine

Lugedes artiklit “Üldse ei viitsi!” mõtlesin ma segiajavalt palju kordi: “Appi, see on nii tuttav tunne!” Mitteviitsimine käib mul tavaliselt kuklasse hingavate argipäevaste kohustuste kohta, mille täitmise asemel tahaksin sõbrannadega kohvitada, trenni minna või raamatut lugeda. Mina soovitan, et võtagi endale see aeg, kus sa ei viitsi midagi teha, ning oled pärast palju rõõmsam ja produktiivsem.

Helena

Naudi reisielamusi

Alati põnev, asjalik ja stiilne ajakiri! “Reis ümber Eesti” viis meid Noarootsi, Narva, Hiiu- ja Saaremaale, aga ka Noblessneri sadamalinnakusse Tallinnas. See artikkel tuletas jälle meelde, et mul on ikka käimata Rummus, kuhu juba ammu tahtsin minna!

Margoth

Magala maagia

Aitäh teile selle suure magamistubade loo eest! Olete väga ägedad inspiratsioonid leidnud! Ka minu “unetempel” on olnud üksnes praktiline ruum, kus konte puhata, ent artikkel “Tähtsaim tuba” innustas mind seda hoopis teise pilguga vaatama ja väikesi, aga ülimõnusaid muudatusi tegema.

Teine lugu, mis väga üllatas, rääkis abipolitseinikest. Ei teadnudki, et selline võimalus olemas on! Usun, et see lugu inspireerib veel kunagi nii mõndagi naist oma aega Eestile andma.

Liisel

Pidu on püha

Mulle väga meeldisid seekordsed kolumnid! Katrin Maimiku sõbrapäevahõnguline lugu “Kui üks asi muutub teiseks” oli väga liigutav ja mõtlemapanev, Stig Rästa kolumn “Vastuvõtule” aga küllaltki üllatav! Kes teadis, et ta oli kelner?

Elina

Anna teada, mida sa Anne & Stiili märtsinumbrist arvad. Kirjuta meile aadressil annestiil@kirjastus.ee või kommenteeri facebook.com/annestiil.

15. märtsiks saabunud kirjade ja kommentaaride autorite vahel loosime välja Iittala Aalto kullatud vaagna (159.-) ja Nappula küünlajalad (73.-).

Iittala Alvar Aalto kollektsiooni kullaga kaetud vaagen on iga elutoa või piduliku õhtusöögi keskne kujunduselement. Nappula küünlajalgade disain on aga segu vintaažist ja tänapäevast.

Veebruarinumbrist kirjutanute hulgast võitis disainlülitid Age Kauge ning Elizabeth Ardeni parfüümi ja L’Oréali huulepulgad Liis Lagejärv-Villem.