Rohkem ja vähem

Jaanuarinumbris meeldis mulle eriti Stig Rästa kolumn “Ood uuele aastale”, milles on mõnusa huumoriga vürtsitatud “uue aasta lubadused”. Eks me kõik tee vahel nii, et leiame antud lubaduste mittetäitmisele juba eos kenad põhjendused.

Kätlin

Lastega või lasteta

Jaanuari ajakirjas oli väga palju huvitavat lugemist, aga kõige enam pani mõtlema artikkel viljatusest “Miks keegi meid ei hoiatanud?!”. Olen enda arvates veel noor (27aastane) ja terve naine, aga pärast selle jutu lugemist tekkis kohe soov helistada günekoloogile ning minna kibekiiresti oma munarakke külmutama!

Liis

Südamega tehtud

Mulle meeldis kõige enam artikkel Iris Janvierist. Kaugelt imetletav võõras sai tuttavaks kodumaiseks kaunitariks, kes teeb südamega asja, mille jaoks tal annet on. See fantastiline naine võiks meile kõigile eeskujuks olla, et otsida endale köitev tegevus ning selle nimel iga päev vaeva näha, suutes samas ka armastav ema ja abikaasa olla.

Vivian

Lihtsa elu raskus

Väga meeldis lugu “Nädal taluperenaisena”. Kuna ostsime ka ise talu keset metsa, elasin Hanso Pajuvärava talu tegemistele väga kaasa, sest see andis mulle lootust, et ka meie saame kunagi oma maamajja kolida. Tähtis on endale mitte illusioone luua, vaid aru saada, kui palju tööd, higi, vaeva, aega, raha ja optimismi selline ettevõtmine (edaspidi eluviis) nõuab.

Annely

Tegutse!

Annet & Stiili lugedes tekib alati soov olla noor, sale, ilus ja edukas. Nii ka seekord, aga mõni artikkel näitas, et tegelikult on ka edukatel vahel probleeme. Loos “18 tonti magamistoas” tuletas Epp Kärsin meelde, et meestega tuleb rääkida lihtlausetega. Äkki targutakski sellel aastal vähem? Kui enda jaoks on asjad väga selged, siis saavad küll lihtlausetega ka keerulised teemad räägitud.

Marina B.

Ilutoode loomadeta

Mulle pakkus erilist huvi artikkel “Vaga veganikosmeetika” ja loetletud loomsed koostisosad ilutoodetes. No on ikka hull ette kujutada küll, et kanajalgadest saadav valk aitab naha vananemist edasi lükata. Igal juhul sain loetust hulgaliselt mõtteid, mida ära kasutada.

Laura

Tervislik alternatiiv

Leidsin päris mitu põnevat nippi rubriigist “Soodsalt kauniks”. Kindlasti proovin ära, kuidas mõjub riisileotis näoveena, ja vatipatju hakkan poolitama. Ilutoodetele peaks tõesti kuueelarve kehtestama, aga ranget ostupaastu mitte, sest üks kaunis iluost võib kehva päeva ilusamaks teha. Pean seda legaalseks antidepressandiks!

Ülle

Läbi raskuste

Jaanuari ajakirjas köitis lugu Hanna Martinsonist. Kui läbi raskuste leiad enda ja su hinges elab armastus, on kõik võimalik. Ei ole oluline, et pead teistele meeldima, tähtis on endale meeldida – siis meeldid ka teistele. Sellest loost kumas julgust ja see andis eeskuju.

Helle

Hingerahu

Mind lummas näitleja Liis Haab artiklis “Puhas hing”. Ta olevat leidnud tasakaalu oma pere ja teatrimaailma vahel. Tundsin mitmes kohas ennast ära: ka tema nagu mina ei salli ebaõiglust ja ülekohut, püüab mitte solvuda ja katsub palju andestada. Rasketes olukordades me palvetame. Mulle meeldib, et Liis ei karda vananemist.

Maare

Tõusev trend

Selles Annes & Stiilis meeldis mulle väga asjakohane ja praktiline lugu “Veebipoodide lummuses”. Sain sealt enda jaoks palju kasulikke nõuandeid, aga ka teavet veebipoodide eelistest. Põnev oli tutvuda teiste naiste netiostlemise kogemustega.

Marina

Anna teada, mida sa Anne & Stiili veebruarinumbrist arvad. Kirjuta meile aadressil annestiil@kirjastus.ee või kommenteeri facebook.com/annestiil.

15. veebruariks saabunud kirjade ja kommentaaride autorite vahel loosime välja hinnalised Jungi disainlülitid (240.-).

Jung on loonud omapärase ja stiilse disainiga lülitid, muutes igaühe neist ainulaadseks. Lüliti ei ole pelgalt funktsionaalne tarbeese, vaid ka oluline disainielement, millega muuta interjöör kordumatuks. Loosi läheb viie lüliti komplekt.

Jaanuari auhinna, Jaapani profikosmeetikasarja La Sincia huulekreemi ja kortsuvastase silmalaukreemi, võitis Marina Beljaev.