Mitmekülgne

Mulle meeldis väga artikkel Anna Gavronskist, kuna see, mida me näeme “Pealtnägijast”, ei anna kindlasti tervet pilti sellest, millise võrratu naisega tegu on. Mul polnud näiteks õrna aimugi, et ta on nii aktiivne ja mitmekülgne. Sain väga palju uut teada – näiteks lisaks sellele, et Anna on hea reporter, on ta ka professionaalne baleriin.

Laura

Keha kiituseks

Elina Borni keha loo väga õnnestunud ja ilus pilt tekitas tahtmise ka ise kunagi lasta endast selline akt teha! Väga meeldis artikkel “Moodne valik: elu üksi”. Samastusin kõigi nende naistega, kes oma lugu jagasid, ja sain hea tunde, et ma pole ainus sellise eluviisiga naine siin maamunal. Häid artikleid oli palju, Stig Rästast koduperenaisteni.

Erika

Rõõmuga üksi

Minu lemmiklugemiseks osutus “Õhtusöök ühele”. Tõeliselt värskendava sisuga loos oli maailma eri paigust pärinevate põnevate näidete kõrval välja toodud ka Eesti tublide naiste eluviisid, mis mõjusid väga silmiavavalt. Lugedes noore inimesena, et ka nii edukate ja juba mõndagi kogenud naiste jaoks on üksi elamine muutunud tänapäeval normaalsuseks ja varasema tabuteema asemel levinud nähtuseks, mõjus see mulle kui sõõm värsket õhku. Aitäh selle toreda lugemise eest!

Meeri