Saabuv hooaeg pakub ilumaailmas rohkesti üllatusi. Millised suunad on endiselt aktuaalsed, mis on saanud juurde tõeliselt modernse vimka ja missugused on mõeldud katsetamiseks vaid kõige julgematele?

Kohustuslikud igas meigi­kotis…

…on nüüd lainer ja ripsmetušš. Lainerijooni on väga erinevaid – kogu silma ümbritsevast klassikalisest kontuurist kuni moodsa kassisilmameigini, mille puhul meenutab lainerijoon pigem paksemat markeritriipu, mis on laugudel veidi mahedamaks hajutatud. Ka ripsmeid näeb mitmesuguseid. Moelavadel märkasime nii volüümikaid ja pikki ripsmeridu kui ka kavalalt lisatud kunstripsmetutikuid, mis silma välisnurkadesse kinnitatuna hoopis uue pilgu loovad.

  • Ripsme­tušš Max Factor Dark Magic Mascara (17.90)
  • Rullitava aplikaatoriga lainer Isadora Precise Roll-On Eyeliner (17.90)

Kristalli­kuninganna

Kas lükkasid pärast uusaastapidusid oma glitterlainerid ja -lauvärvid juba meigisahtlis kaugemale? Too need uuesti lagedale – vähemalt soovitavad nii julgeid disaine välja pakkuvad ilutegijad. Kuidas oleks kristallidest kaunistustega näiteks küüntel, silmadel… ja huultel? Tundub, et siin on küll vaid taevas piiriks! Muide, küünedisain on tagasi ja kui sul pole võimalik investeerida uutesse ehetesse, siis fantaasiarikas maniküür toimib sama hästi kui aksessuaarina.

  • Biolagunev glitter EcoStardust Super Chunky Biodegradable Glitter (6.83, ecostardust.com)