Kui avalikkuseni jõudis uudis, et hüpermenukas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” astub püünele Hanna Martinson (24), küsis nii mõnigi: “Kes see veel on?” Usinamad Eesti filmikunsti jälgijad aga teadsid, et tegu on sellesama noore näitlejaga, kes mängis menufilmides “Must alpinist” ja “Nullpunkt”. Colgate’i naeratusega Saaremaalt pärit Hanna on rambivalguseks valmis.

“Kuigi olen lõpetanud TLÜs reklaami ja imagoloogia eriala, siis tegelikult õppisin pärast keskkooli ka lavakas näitlemist, kuid meie teed läksid lahku,” räägib Hanna.

SNKTs tahaks ta esitada mõnd võimsat ballaadi ja sellele vastukaaluks midagi väga jaburat. “Raame ma endale ei sea!” lubab ta televaatajatele ja kavatseb pöörata ärevuse enda kasuks. “See hoiab mind erksana ja energiast pakatavana!” Küsimusele, kas Hannal on veel andeid, millest peaks teadma, vastab ta: “Ma olen päris hea kokk. Sõbrad ütlevad, et teen parimaid peediburgereid… Ja ma pean nõustuma - need tulevad mul pääääris hästi välja!”

Kinopärl. Vaata moodi!

Tallinna moefilmide festival MoeKunstiKino tuleb taas! 5.–11. oktoobrini saab kinos Sõprus piiluda glamuurse, põneva ja pisut salapärase moemaailma tagatubadesse. Sel korral rulluvad ekraanil lahti lood näiteks Martin Margielast, Yves Saint Laurentist, Zac Posenist ja Dries Van Notenist. Oma koht on ka New Yorgi tänavafotograafidel ning brittide eripalgelisel stiilil ja selle ajalool. Vaata lisa moekunstikino.ee.

Valgusega akne vastu

Neutrogena Visibly Clear Light Therapy Acne Mask on valgusteraapiline mask, mille kaks valgusallikat võitlevad aknebakterite vastu. Kui kasutada maski 10 minutit päevas, suudab see vältida nahaärritusi ning aitab ajapikku ka aknest vabaneda. Lisapunktid futuristliku disaini eest. Mask on müügil Neutrogena kodulehel kõigest 35 euro eest. Vaata neutrogena.com.

Veri, ei mingit kahtlust!

Kuigi kriminaalromaane, sealhulgas põhjamaade omi, tundub juba olevat kaugelt enam, kui lugeda jõuab, on ikkagi tore, kui kätte satub mõni järjekordne uus põnevik. Mons Kallentofti raamatu “Kesksuvised mõrvad” peategelane on Linköpingi politseinik Malin Fors – 34aastane lahutatud naine, teismelise tütre ema, ilmselge tööhoolik, kelle ülejäänud elu seetõttu tublisti logiseb. Malin asub uurima enneolematus suvepalavuses toimuvaid noorte tüdrukute kadumisi ja mõrvu. Tegelaste galerii on värvikas, tegevuskäik viimse leheküljeni põnev ja usutav ning olustik ehe. Kõik see ja veel Kalle Blomkvisti aegadest tuttav rootsilikkus teevad sellest sarjast (tegu on teise raamatuga autori nn aastaaegade sarjast) parimate põhjamaiste krimkade hea näite.

Enlight Photofox

Soovid luua kohvitassi mahtuvat suurlinna või peopesasuurust planeeti? Pole probleemi! Enlight Photofox ehk Enlight 2 on fototöötlusäpp, millega saad imelihtsalt fotosid kokku sulatada ja pilte töödelda. Teisisõnu: loo nii pöörast kunsti, kui vaid oskad!