Soojalt riidesse

Kui väljas on külm, on ainus võimalus sooja saada end korralikult riidesse panna. Kui oled ennast tõeliseks kubujussiks mässinud (loe: juba on kolm kampsunit üksteise peal), aga sul on endiselt külm, siis vaata kampsunite etikette – võib-olla on need sellisest materjalist, mis ei annagi sooja? Külmaga võiks eelistada kudumeid, mis on kootud lamba- või alpakalõngast. Siis piisab täiesti ka ühest kihist. Meile meeldib näiteks kodumaine bränd Vill Vill, kes kasutab oma käsitsi valmistatud toodete puhul vaid lambavilla.

Kosutav uinak

On järjekordne sompus ja pime nädalavahetus ning tunned, et ei taha kohe üldse soojast voodist välja tulla? Miks mitte voodisse jäädagi ja end korralikult välja puhata. Sügavamaks (ja stiilsemaks!) uneks soovitame tõmmata silmile Kriss Sooniku uneprillid. Kes tervet päeva magamisele kulutada ei raatsi, siis neid prille saab kasutada muidugi ka kosutava kiiruinaku puhul...

Kellaviietee

Oled harjunud ringi ruttama, käes papist kohvitops? Aeg on seda muuta – pole midagi mõnusamat kui võtta aeg maha ja nautida head kohvi või teed stiilsest serviisist. Leidsime Eesti disaini poodides ringi vaadates nii mõnedki ihaldusväärsed variandid. Nüüd jääb vaid üle kuum jook valmis keeta ja nautida üksi või koos kaaslasega.

Käest kinni

Kellegi käest kinni hoida on niisamagi mõnus, aga teadusuuringutega on tõestatud, et see alandab ka vererõhku ja pärsib stressihormoonide tootmist. Kui sul pole parajasti kellegi käest kinni võtta, siis annab samasuguse efekti see, kui põimid sõrmed ümber sooja tassi. Ja kuuma vanni või sooja jalavanni lõõgastavast mõjust ei hakka me rääkimagi!

Stiilsed detailid

Kas su sülearvutil on ikka korrektne ümbris või kannad seda õlakotis märkmiku kõrval? Kui valisid viimase, siis on viimane aeg vastav aksessuaar soetada – monokroomsete toonide, minimalistliku disaini ja põhjamaiselt karge stiiliga on raske mööda panna. Just selliseid, pehme tekstuuriga tööstuslikust vildist tehtud sülearvutiümbriseid nägime Tallinn Design House’is.