Kuidas sulle värske Anne & Stiil meeldib? Millest sooviksid veel lugeda? Kirjuta otse mulle mariliis.helvik@kirjastus.ee või tervele toimetusele annestiil@kirjastus.ee.

Napi Annes & Stiilis töötatud kuu jooksul olen korduvalt kogenud hetki, mis sütitavad. Koosolekutel ja intervjuudel, toimetuses ja pildistamispaikades. Selle numbri artikleid kirjutades, toimetades ja lugedes. Kindlasti on selles suur osa veebruari tähtsündmusel – Eesti väärikal sünnipäeval, mis muudab kuu eriti pidulikuks.

100 aastat! Just selle ümmarguse numbri auks oleme ka ajakirja mitmeid Eestiga seotud teemasid kaasanud – erilistest Eesti naistest (üks neist on kolm päeva vabariigist vanem!) siinse kauni looduse ja ainulaadsete maitseteni. Ja muidugi Eesti mood! Stilist ja moetoimetaja Britt Samoson veetis pikki päevi, töötades läbi tuhandeid fotosid, et leida need läbi aastate kõige-kõige stiilsemad presidendi vastuvõtul kantud kleidid. Lisaks avaldavad nende kandjad nii mõnegi põneva loo.

Meil kõigil on oma Eesti, mil on oma head ja ka vead. Võta sel kuul endale hetk, et mõelda, millises Eestis sina elad ja kes sind selles ümbritsevad. Mida on meil, mida kellelgi teisel pole? Jah, elu ei ole kunagi täiuslik, aga veidi paremaks saame enda ja end ümbritsevate maailma alati muuta. Loodan, et hetked uuenenud Anne & Stiiliga annavad sulle selleks kas või väga väikese tõuke.

Nii valmistasime ette veebruarinumbrit – siin on vaid mõned hetked meie toimetuse selle kuu tegemistest! Näita meile, kuidas sina Anne & Stiili seltsis aega veedad. Selleks postita Instagrami foto oma selle kuu ajakirjast ja lisa #hetkedannestiiliga.